Online 9 users
 

Trajnime

 

Aforizma tė rastit

Nėse nuk mund tė kėnaqesh me atė qė ke, si do tė mund tė kėnaqesh me diēka qė ėshtė mė shumė se ajo qė ke.
 
Rubrika: Lojra online
Tė qėlluara:
Gabim shkronja:

SHTETE dhe QYTETE


Kuizi Rapiful MEDIKA

Lojė online, me pyetje nga mjekėsia si dhe sqarime nė rast tė gabimeve.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Kuizi i yjeve - Verzioni i aktualizuar!

Lojė online, kuiz enciklopedik i aktualizuar dhe korrigjuar.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Kuizi i yjeve - Kush do tė bėhet Yll!

Lojė online, kuiz enciklopedik me pyetje dhe pėrgjigje si dhe sqarime nė rast tė gabimeve.

Luani kėtė lojė duke klikuar kėtu

Personalitete shqiptare dhe botėrore

Testoni njohuritė tuaja rreth personaliteteve shqiptare dhe botėrore.


Klikoni kėtu pėr ta luajtur lojėn!

Shtetet dhe qytetet e botės

Testoni njohuritė tuaja rreth shteteve dhe qyteteve botėrore.


Klikoni kėtu pėr ta luajtur lojėn!

Share
Trego miqve tuaj
Ruaj linkun

Rubrika tė Tjera

 

• Mahi tė vogla
• Lojėra online
• Bioritmi i juaj
•
Akuaristika
• Tė ndryshme

 
   
Copyright 1999 -2016 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci