Online 5 users
 

Trajnime

 

Aforizma tė rastit

Mos mendo, nėse mendon, mos e thuaj. Nėse e thua mos e shkruaj. Nėse e shkruan mos e nėnshkruaj. Nėse e nėnshkruan, atėherė vet e ke fajin.
 
Marketing
Pse? ... tė reklamoni nė internet faqet e revistės Mjellma

Vetėm brenda muajit mars 2009 Mjellma.net kishte mbi
1 milion vizitorė,
me mbi 300.000 vizitorė unikė. Vizitueshmėria po vazhdon edhe mė tej...

Nė tabelė mund t'i vėreni se prej cilėve shtete vizitorėt kyēen nė faqet e revistės Mjellma. Kjo tabelė ėshtė marr nga Google Analytics.
Statistikat tjera

Vizitat e faqeve mbi 3 milionė lexime tė teksteve pėr mė pak se 2 muaj e gjysėm; - burimi Google Analytics.
 
• Vizitat sipas qyteteve

• Vizitat sipas sub kontinenteve

• Vizitat sipas kontinenteve


Tė gjitha reklamat shfaqen nė gjitha faqet e revistės elektronike edhe gjatė leximit tė artikujve, lojėrave apo video fajllave.
 

Si? ... tė reklamoni nė internet faqet e revistės Mjellma

Ne i kemi planifikuar disa pozita se ku mund tė reklamoni ju veprimtarinė tuaj. Gjejeni pozitėn qė mė sė miri i pėrshtatet buxhetit tuaj dhe na kontaktoni pėrmes e-mailit marketingu@mjellma.net
 

Pozita 1 

Baneri 522 x 122 piksela te kreu i faqes - [ shiko pozitat kėtu ]
• 1 muaj x 24 orė; 650 € • 1 muaj x 12 orė; 350 €
• 2 muaj x 24 orė; 1150 € • 2 muaj x 12 orė; 650 €
• 3 muaj x 24 orė; 1500 € • 3 muaj x 12 orė; 950 €
• 6 muaj x 24 orė 3000 € • 6 muaj x 12 orė 1700 €
• 12 muaj x 24 orė 6000 € • 12 muaj x 12 orė 3500 €

Pozita 2 

Baneri 538 x 100 piksela mbi rubrikat - [ shiko pozitat kėtu ]
• 1 muaj x 24 orė; 600 € • 1 muaj x 12 orė; 300 €
• 2 muaj x 24 orė; 1100 € • 2 muaj x 12 orė; 550 €
• 3 muaj x 24 orė; 1450 € • 3 muaj x 12 orė; 850 €
• 6 muaj x 24 orė 2900 € • 6 muaj x 12 orė 1600 €
• 12 muaj x 24 orė 5700 € • 12 muaj x 12 orė 3300 €

Pozita 3
Baneri 400 x 80 piksela brenda te shkrimet - [ shiko pozitat kėtu ] 

Pozita 4 
Baneri 140x100 piksela anash lartė
 [ shiko pozitat kėtu ]

• 1 muaj x 24 orė; 450 € • 1 muaj x 24 orė; 150 €
• 2 muaj x 24 orė; 750 € • 2 muaj x 24 orė; 250 €
• 3 muaj x 24 orė; 900 € • 3 muaj x 24 orė; 350 €
• 6 muaj x 24 orė 1500 € • 6 muaj x 24 orė 600 €
• 12 muaj x 24 orė 3000 € • 12 muaj x 24 orė 1200 €

Pozita 5 
Baneri 146x300 piksela anash poshtė
 [ shiko pozitat kėtu ]

Pozita 6 
Baneri 140x60 piksela anash poshtė
 [ shiko pozitat kėtu ]

• 1 muaj x 24 orė; 280 € • 1 muaj x 24 orė; 120 €
• 2 muaj x 24 orė; 440 € • 2 muaj x 24 orė; 230 €
• 3 muaj x 24 orė; 680 € • 3 muaj x 24 orė; 320 €
• 6 muaj x 24 orė 1360 € • 6 muaj x 24 orė 600 €
• 12 muaj x 24 orė 2720 € • 12 muaj x 24 orė 1200 €


Tė gjitha reklamat shfaqen nė gjitha faqet e revistės elektronike edhe gjatė leximit tė artikujve, lojėrave apo video fajllave.


Shfaqja e reklamave nė faqet e revistės Mjellma


Klikoni pėr ti parė pozitat nė faqe

marketingu@mjellma.net

Sponzorimet dhe donacionet e revistės shėnohen tekstualisht nė fund tė faqeve dhe nuk bėjnė pjesė nė reklama.

Share
Trego miqve tuaj
Ruaj linkun

Rubrika tė Tjera

 

• Mahi tė vogla
• Lojėra online
• Bioritmi i juaj
•
Akuaristika
• Tė ndryshme

 
   
Copyright 1999 -2017 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci