Online 2 users
 

Aforizma tė rastit

Shpresa ėshtė ėndrra e njė njeriu tė zgjuar.
Nga: Aristoteli
 
Titujt Rubrika: Tė ndryshme 6 shkrime
• Kinemaja pėr ēifte - Sweet November
• Psikotest - A e njihni forcėn tuaj tė brendshme
• Kinemaja pėr ēifte - Message in the bottle
• Sa ėshtė e qėndrueshme lidhja e juaj? - PSIKOTEST
• SI E PĖRJETONI DASHURINĖ? - PSIKOTEST
• Ngjyrat dhe jeta e juaj intime
Ngjyrat dhe jeta e juaj intime

Cila ngjyrė dominon nė dhomėn tėnde, nė robet e tua, ēfarė ėshtė ngjyra e veturės qė e vozit.. etj. Ajo ngjyrė qė dominon nė jetėn tėnde ėshtė ēelės i dashurisė dhe seksualitetit tėnd...

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...
SI E PĖRJETONI DASHURINĖ? - PSIKOTEST

Asnjė njeri nė kėtė planet njėjtė nuk e pėrjeton njėjtė dashurinė. Disa ėndėrrojnė dhe vetėm ėndėrrojnė. Tė tjerėt e dinė se deri sa larg mund tė shkojnė. Pėrveē kėtyre ka edhe fatalistė... Cilės kategori i takoni ju?...

Klikoni kėtu pėr ta plotėsuar testin

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...
Sa ėshtė e qėndrueshme lidhja e juaj? - PSIKOTEST

Ky psikotest ėshtė pėrgatitur vetėm pėr femra qė janė nė lidhje bashkėshortore, apo bashkėjetojnė me partnerin e tyre. Pėrgjigjuni me sinqeritet mundėsisė qė mė sė shumti i pėrshtatet situatės tuaj...

Klikoni kėtu pėr ta plotėsuar testin

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...
Kinemaja pėr ēifte - Message in the bottle

E dashura Catherine, kėrkoj ndjesė qė isha aq i hidhėruar kur ti shkove. Ndjeva se isha i humbur, pa busulle, pa mbėshtetje. Ishe ti veriu im i vėrtetė. Gjithnjė mund tė orientohesha pėr nė shtėpi, kur ti ishe shtėpia ime...

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...
Psikotest - A e njihni forcėn tuaj tė brendshme

Secili njeri posedon karizmėn e vet, do tė thotė aftėsinė dhe vetit qė atė e bėjnė tė veēantė si personalitet dhe i japin njė sharmė specifik, njė vulė qė ėshtė unike. A e njihni mjaftė anėn tuaj tė brendshme? Cila nga planetėt ndikon mė tepėr nė personalitetin tuaj, Hėna, Toka, Dielli apo yjet?

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...
Kinemaja pėr ēifte - Sweet November

Sara Deever (Theron) e ka njė mision. Ēdo muaj, ajo fillon njė lidhje tė re dashurie dhe me kėtė i ndihmon mashkullit qė tė bėhet person mė i mire, e ndėrpren lidhjen nė fund tė muajit dhe vazhdon mė tej. Vjen muaji nėntor. Kėtė herė Nelson Moss (Reeves), ėshtė i zgjedhuri i saj....

Shkruan: Mjellma

Lexoni artikullin...

Share
Trego miqve tuaj
Ruaj linkun

Rubrika tė Tjera

 

• Mahi tė vogla
• Lojėra online
• Bioritmi i juaj
•
Akuaristika
• Tė ndryshme

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci