Online 8 users
 

Aforizma tė rastit

Shėndeti tejkalon tė gjitha tė mirat materiale.
 
Titujt Rubrika: Psikoteste 6 shkrime
• Kinemaja pėr ēifte - Sweet November
• Psikotest - A e njihni forcėn tuaj tė brendshme
• Kinemaja pėr ēifte - Message in the bottle
• Sa ėshtė e qėndrueshme lidhja e juaj? - PSIKOTEST
• SI E PĖRJETONI DASHURINĖ? - PSIKOTEST
• Ngjyrat dhe jeta e juaj intime

SI E PĖRJETONI DASHURINĖ? - PSIKOTEST

Asnjė njeri nė kėtė planet njėjtė nuk e pėrjeton  njėjtė dashurinė. Disa ėndėrrojnė dhe vetėm ėndėrrojnė. Tė tjerėt e dinė se deri sa larg mund tė shkojnė. Pėrveē kėtyre ka edhe fatalistė, pėr tė cilėt jeta dhe dashuria ėshtė aventurė e bukur.  Cilės kategori i takoni ju? Nė pėrpjekje pėr tė gjetur pėrgjigjen nė kėtė pyetje, filloni me kėtė test….

1. Ėndėrroni se dashuria e juaj ėshtė:

intrigante dhe senzuale

e rrezikshme dhe pasionuese

romantike dhe tė qėndrueshme

2. Te personat e gjinisė sė kundėrt, e para qė e vėreni ėshtė:

bukuria

siguria

sharmi

3. Takoheni me dike qė din tė komentoj fatin nė letra. Si do tė veproni?

i lejoni t'jua komentoj fatin tuaj nė letra

jeni tė bindur se ėshtė sharlatan

nuk i lejoni t’ju shikoj fatin nė letra

4. Nga partneri pritni t’jua pushtoj zemrėn me:

seks

gjėra praktike

ėndrra pėr dashuri tė pėrjetshme

5. Do tė dėshironit qė takimin e parė ta pėrfundoni:

me puthje tė zjarrtė

vetėm duke biseduar

nė kinema

6. Ardhmėria ėshtė:

e paparashikueshme

mė e mire se e tashmja

me rizikė

7. Nuk e duroni:

budallakinė

agresivitetin

tė folurit e kotė

8. Do tė dėshironit tė ishit:

romantik

 

misterioz

 

ngazėllues-e

 

9. Ngjyra qė ju mė sė shumti e adhuroni ėshtė:

e verdha

e kuqe

e kaltėr e ēeltė

 

10. kur i mbyllni sytė mendoni nė:

punėn tuaj

partnerin

nė njė shkretinė tė vetmuar

 
 

Emri dhe mbiemri i juaj:

 

Share
Trego miqve tuaj
Ruaj linkun

Rubrika tė Tjera

 

• Mahi tė vogla
• Lojėra online
• Bioritmi i juaj
•
Akuaristika
• Tė ndryshme

 
   
Copyright 1999 -2018 © Mjellma.net. All Rights Reserved. Web design: Arsim Gjinovci